Коментари - Енерго-Про ще иска поскъпване на тока | dnes.dir.bg
назад

Енерго-Про ще иска поскъпване на тока

След ЕВН и Енерго-Про обмисля да поиска повишение на цената на тока минимум със 7%.

Обратно в новината

Коментари - Енерго-Про ще иска поскъпване на тока | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ГДЕ пък ще ти въведат данък вдишване на псевдо-кислорода около теб, наивнико !

не забравяй че циганите са с предимство в България (за всичко за сметка на нас)

Abu Talib

АБВ ще въведе безплатен ток първо за студентите, после за всички българи!!

Платения писач първи кука... боклук