Коментари - Варненски барман кандидатства за ”Гинес” | dnes.dir.bg
назад

Варненски барман кандидатства за ”Гинес”

Варненският барман Пенчо Пенчев ще кандидатства за рекорд в "Книгата на Гинес", като приготви над 2000 коктейла.

Обратно в новината

Коментари - Варненски барман кандидатства за ”Гинес” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

грам съмнение няма , че ще успее.той е звяр в професията си......уникален.......

Ma чакайте сега дневните за комадировки в БГ са 20 лв нощувките са по 50. Да ги турят в стая за двама и готово. Пътните да и им ги плати Гинес нали са тяхни служители.

Ааа Пешо ли? Той ми беше съсед в Аспарухово

мда, pench's са добри местенца :)

Велик Варенец, всяко посещение на едно от заведенията му е истинско удоволствие.

И как така общината да осигурява пари за поредната варненска малоумщина. За пореден път се убеждавам че във варна живеят дебили. 10 години разспиват града и на никой не му пука.