Варненец изумява света с велосипед болид
Варненец е създал велосипеден болид, който чупи всички рекорди за скорост в пустинята Невада в САЩ, съобщава Varnautre.
Обратно в новинатаКоментари - Варненец изумява света с велосипед болид | Днес.dir.bg
Коментари
Макар и късно все пак е добре ,че пускат тази новина за тези които до сега не я знаят.Мисля си дали този човек ако беше останал у нас можеше да постигне такива резултати и да си радва на възможността да го прави.Колко ли такива таланти днес изпадат в депресия у нас и се чудят дали да се хвърлят от някъде или да се запалят но все го отлагат зо утре докато един ден...
от 2008 година. новина? *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Този човек е наистина гениален, само незнам защо новина от преди повече от 3 години, става популярна чак сега. Явно когато излезе, copy/paste манията за новини не е била набрала пълна скорост.
Преседяла, баята, мухлясала новина. Защо чак сега се публикува, и то като новина??? Между другото, този рекорд който датира от далечната 2009 г. е подобрен миналата 2013 г. със превозно средство изобретено от холандски студенти. Така че светът вече не се "диви" на изобретението на българина, колкото и заслуги да има той. Защо не го похвалихте още тогава а ни оставяте да тънем в неведение? Но... нали живеем в страната на абсурдите какво се чудя. Нищо чудно да обявят утре, че първият човек излетял в Космоса, Юрий Гагарин, е руснак...