Коментари - Над 1000 лв. заплата за съветниците във Варна | dnes.dir.bg
назад

Над 1000 лв. заплата за съветниците във Варна

Варненските общински съветници ще вдигнат заплатите си на близо 1050 лв. на месец. Това е решил Председателският съвет към местния парламент в морския град.

Обратно в новината

Коментари - Над 1000 лв. заплата за съветниците във Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Когато сменят турските имена на местностите въ Варна,тогава да вземат заплати! За нищо не стават тези мишки само за заплати говорят.Затова ли са сложени там? Да си обсъждат заплатите,а някой нещо ще направи ли за Варна?

Общинските съвети са гьон сурати но няма да им бъде простено, ще бъдат изритани от участие всички персонално участвали в земане на това решение, което е подигравка за 8 часа работа седмично да получаваш 200 лв. освен основното си възнаграждение на друго работно място. Няма полза от такива съветници. Вън от община София и Варна. Да се насрочат час по-скоро протести пред общините срещу съветниците-обирджии.

Ти си тиква, а не българин! Бетер от комунистите си - искаш да изтриеш историята ни! Ще се промени ли животът ни след такава смяна, какво ти пречат имената? Като влизаш в поредния "МОЛ" не целуваш ли задника на чичо Сам, ама ти е кеф, че не хортуваш на български! Иди поработи в/у грамотността си и тогава се показвай по форуми...

Да вземат да си сложат - за наша сметка разбира се, по-широки кресла в пленарната зала, че в старите не им се събират вече шкембетата...

Не сме хора!Щом всички само се ядем и мълчим и по 2000 лева ще си гласуват и затова ще плащат на избори само и само да ги изберат.Нека който работи по 12 часа на ден да взема по 400-500 лева, а в общината за 4-5 часа - 1000 лева.Щом мълчим и се чудим, защо софиянци стачкуват, така ще е.Заспал народ!

тези всички са малоумници от ченгеджийницата ДС

"...време е някои да изxвърли боклука".U там е време за генерална промяна - пари за заплати само на администрацията,на която това и е работата,а и професионалните изисквания към нея за компетентност са недвусмислени. 3а разлика от съветниците. "Hа ползу роду" се работи без заплата и мноооого извънредно- ако можеш и искаш да си го позволиш.

МАШАЛА!

Каква история имат турските имена бе? България си има история!!!!!......тия градове и села са си имали БЪЛГАРСКИ имена!!!!!! и трябва да се върне историята ни такава каквато беше!!!!!! А поробителя да се затрие и всичко свързано с него!!!!! Вече не сме под турско робство!!!!!!

Пак ще кажа, че Варна никога не е бил чисто български град - тук са живяли гърци, татари, арменци, гагаузи, турци и чат-пат някой преселник от Добруджа и Тракия. И какво е било българското име на плажа Кабакум? Едва ли Хан Аспарух се е пекъл на Голям Пясък. А на Аладжа манастир? Как му е викал Цар Симеон Велики? Айде стига сте се правили на големи националисти, вземайте мотиката и си прекопайте лозето.

Е, не! Това вече надминава всичко! А уж били за правдини. Лицемери!

Да залагаме на това, "Кой предложи увеличението?" Аз залагам на един с инициали Я.С.

Искам да те попитам за следното: След като хилядолетия един град се е наричал Константинопол, бил е столица на империи и т.н. град си невероятна история ... защо сега се казва Истанбул? Светът се развива приятелю, и нещата се променят ...

надявам се сега вече ви светна лампичката какви хора управляват града ни ... а дано!

не е въпросът в парите, а каква работа вършат и дали я вършат за града. ако я вършат за града и той просперира, едва ли някой ще им завижда за 1000-та лева, който в София ги изкарва всеки посредствен мухльо. не е въпросът в парите, за затова че те май затова са там. един 1/2 милионен град може даплати на съветниците си по 1000 лв - това едва ли е проблем за града.

Около 600 000 лв. годишно ще е разходът на общинския бюджет за покриването на новите заплати на местните парламентаристи. С тези пари можеше да направят още улици, например безобразният булевард 3-ти март осеян в кратери. Обаче лакомията няма партийна принадлежност.

Това не е основната им работа,че да получават толкова!Лакомията няма граници!

нагли!!!!!!!!!