назад
Български офицер поема групата ”Блексийфор”
През 2014 г. български офицер ще поеме командването на Оперативната група за военноморско сътрудничество в Черно море "Блексийфор".
Обратно в новинатаКоментари - Български офицер поема групата ”Блексийфор” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Предполагам,че с този ловец втора вода вече ще имаме и флотилия,защото досега май имахме само Фрегата ,но иначе адмирали дал данъкоплатецът
военните са едно комунистическо котило, което трябва да бъде разбито
"Минният ловец Цибър, закупен от Белгия, ще бъде сертифициран тази година" - побързайте преди тази бракма да потъне сама, докато е вързана на кея! И тогава как ще спрем руските поробители?
Жалка работа.Сътрудничим и слугуваме на терористите от Америка,Израел и С.Арабия.