Адвокат показа неизвестен ръкопис на Раковски
Неизвестен досега ръкопис на Георги Раковски бе представен днес във Варна от неговия откривател адвокат Христо Раев.
Обратно в новинатаКоментари - Адвокат показа неизвестен ръкопис на Раковски | Днес.dir.bg
Коментари
Случайно видях тази статия. Още в първите редове ми се мярна, че ИЛАРИОН ДРАГОСТИНОВ бил между първите масони. Спрях да чета. ИЛАРИОН ДРАГОСТИНОВ е убит през 1876 г. по време на Априлското въстание. Разбрах, че няма смисъл да продължавам да чета.
И понеже е бил масон умира в изключителна бедност в една колиба някъде си в едно лозе-Нещо не ми се връзват нещата.
Гнусните масони вече изпулзяват на светло. Вече видяхме "дъртия" франмасонин Раковски. Скоро и други ще цъфнат. "Намерен" бил ръкопис- друг път-просто сега го вадят от тайните си места.
Какво значи църковно-славянски, такова понятие няма !? И другото русизмите в езика на Раковски са всъшност Българизми.......няма как по-стара нация да вземе език от много по-млада от нея нация, живееща на всичкото отгоре по земите и !!!!!
"Според революционера такова е възможно пред закона, но не и между самите хора, едни от които са работни, а други мързеливи, посочи още Христо Раев." Абсолютно вярно!!! Това важи в пълна сила и днес. Но ако го бяха набарали комунистите тоя ръкопис, сигурно щяха да го изгорят или да го скрият някъде да не види бял свят! Според комунистите всички хора трябва да са еднакво... бедни. Разбира се, това изключва самите комунисти, те не са хора.