назад
Бедствено положение в бившия завод ”Полимери”
Заради неправилно съхранение на опасния химикал трихлоретан, кметът на община Девня Атанас Кузев обяви, че от 9 януари влиза в сила частично бедствено положение на територията на фалиралия химически завод "Полимери" за период от 30 дни.
Обратно в новинатаКоментари - Бедствено положение в бившия завод ”Полимери” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018