Коментари - Бедствено положение в бившия завод ”Полимери” | dnes.dir.bg
назад

Бедствено положение в бившия завод ”Полимери”

Заради неправилно съхранение на опасния химикал трихлоретан, кметът на община Девня Атанас Кузев обяви, че от 9 януари влиза в сила частично бедствено положение на територията на фалиралия химически завод "Полимери" за период от 30 дни.

Обратно в новината

Коментари - Бедствено положение в бившия завод ”Полимери” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари