назад
11 бебета са родени на Бъдни вечер и Коледа
11 новородени са проплакали във Варна на Бъдни вечер и Коледа, съобщиха дежурните екипи на трите родилни отделения в града, цитирани от БЛИЦ.
Обратно в новинатаКоментари - 11 бебета са родени на Бъдни вечер и Коледа | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
ВСИЧКИ ТЕЗИ БЕБЕТА , КОИТО СА СЕ РОДИЛИ СА ЦИГАНЕТА , ИЛИ СА ОТ ЦИГАНСКИ ПРОИЗХОД ИЛИ ОТ СМЕСЕН БРАК / ОТ ЦИГАНСКИ И ТУРСКИ ПРОИЗХОД /. ТОВА НЕ Е ГОРДОСТ ЗА НАШАТА НАЦИЯ. БЬЛГАРКАТА РЯДКО РАЖДА ПО ОБЯСНИМИ ПРИЧИНИ .
КАТО ЧЕТА ЗА БОЛНИЦИТЕ ПОВЕЧЕ ОТ 50 % СА БЪЛГАРЧЕТА ,НО ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИТЕ :)
Да са живи и здрави чаветата, техните непълнолетни "самотни" майки и щастливата рода ! Да е жив и здрав българският данъкоплатец, който ще работи за ги издържа !