Коментари - 11 бебета са родени на Бъдни вечер и Коледа | dnes.dir.bg
назад

11 бебета са родени на Бъдни вечер и Коледа

11 новородени са проплакали във Варна на Бъдни вечер и Коледа, съобщиха дежурните екипи на трите родилни отделения в града, цитирани от БЛИЦ.

Обратно в новината

Коментари - 11 бебета са родени на Бъдни вечер и Коледа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ВСИЧКИ ТЕЗИ БЕБЕТА , КОИТО СА СЕ РОДИЛИ СА ЦИГАНЕТА , ИЛИ СА ОТ ЦИГАНСКИ ПРОИЗХОД ИЛИ ОТ СМЕСЕН БРАК / ОТ ЦИГАНСКИ И ТУРСКИ ПРОИЗХОД /. ТОВА НЕ Е ГОРДОСТ ЗА НАШАТА НАЦИЯ. БЬЛГАРКАТА РЯДКО РАЖДА ПО ОБЯСНИМИ ПРИЧИНИ .

КАТО ЧЕТА ЗА БОЛНИЦИТЕ ПОВЕЧЕ ОТ 50 % СА БЪЛГАРЧЕТА ,НО ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИТЕ :)

Прекрасна новина! Да са живи и здрави всички!

Да са живи и здрави чаветата, техните непълнолетни "самотни" майки и щастливата рода ! Да е жив и здрав българският данъкоплатец, който ще работи за ги издържа !

я кажете колко от тези деца, са балгари , а?а?а?а?а?а?а?а *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.