Коментари - Четирима пребиха и намушкаха младеж във Варна | dnes.dir.bg
назад

Четирима пребиха и намушкаха младеж във Варна

Четирима пребиха и намушкаха в гърба 23-годишен мъж във Варна.

Обратно в новината

Коментари - Четирима пребиха и намушкаха младеж във Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ако ме изберете за Президент ще раздам на всички младежи по 1 Калашников, та да се пазят от нападения!

Нищо,важното е ,че в страната цари ред и спокойствие,както казва др.Местан,а и др.Овчев е отличник по политическата подготовка,все пак!

на кръстовище по това време,едвали ще е нямало никои наоколо и тея полицаи с патрулки за какъв к...р са патрули...егати и държавата дето имаме ...и били избягали в неизвестна посока..а ми камери няма ли по улиците...или на такива неща не се обръща внимание...срамна държава ..нямам думи

Хе, хе... Когато ми откраднаха колата и обърнах внимание на полицаите, че около дома ми е тъпкано с всякакви камери, вкл. полицейски, отговорът беше "Нямаме практика да ги ползваме. Това няма да помогне". Полицаите са чисто и просто едни фигуранти. Това е мнението ми и не вярвам някога да се промени, въпреки че много бих искал.

Chefo77

Така е с камерите. Миналата година катастрофирах на кръстовище с 4 камери, на ченгетата казах, че могат да видят какво е станало. Отговорът беше - "Ми те не работят" ...

дА НЕ Е БИЛ ОТ ТАлибанине

Ако ще и от Марс да е бил, 4 на един и нож в гърба не е много мъжкарско.

Мангалите така работят...

даааам... и журналистът много правилно е казал: "четирима", а не "четирима мъже"...