Самозапалилият се Събин почина
Починал е 21-годишният Събин Събинов, който се самозапали пред Тубдиспансера във Варна преди дни. Това съобщиха от реанимация към Военноморска болница – Варна.
Обратно в новинатаКоментари - Самозапалилият се Събин почина | Днес.dir.bg
Коментари
Да, това ако беше през февруари месец, червените гниди щяха да кажат че се е замозапалил заради правителството.....Сега пеят друга песен, бил шизофреник....
Почивай в мир, мило дете - родено в грешно време в грешна държава. СъБолезнования на близките.
цинично да не се възпрозвеждаш ,щото нямаш достатъчно пари, или си почитателка на Малтус?
Очакваме и Станишев, Местан и Волен да се самозапалят. Би станал много приятен коледен фоерверк!
Само аз ли забелязах, че момчето е било психично болно? Какво вероучение, каква грешна държава???
Аз лично съм противник на вероучението. Каква вяра ще проповядват в училище? Православна или Мюсюлманска? Не забравяй че имаш 20% мюсюлмани в България. Искаш да ги отчуждиш ли? По този начин вместо обединение ще получиш още по-голяма разделение на нацията. Мразя хора които спекулират с името на Левски за да манипулират днешната младеж. В училище не трябва да се преподава повече от История на религиите, и това да се преподава от историци, а не от спекуланти поданици на различни религии
Това момче е било болно и това е една от проявите на болестта му.Проблема е ,че ги оставят сами да си пият лекарствата и ги натият да се оправят както могат .Точно в това е проблема както и съдбата на хилядите други психично болни за които няма кой да се грижи .Те са непрестанен риск за околните ,за себе си или биват експлоатирани с користни цели от престъпни индивиди.Живото е труден и често въпрос на оцеляване дори за уж здравите а какво остава за тези хора които дори да им осигуриш всичко едва се справят сами.Тяхното място е в специализирани домове с режим според тежеста на заболяването им
толкова ли нямаше кой да се грижи за това момче, че стигна до тежък фатален край, що за държава сме, нали ние, хората правим държавата, излиза,че от тоз народ не става държава....жалко за момчето
след като пожарникарят на държава постоянно прави опити да я подпали, нека той пръв да се самозапали и дано този път да успее, че да се отървем от него най-сетне