Съдът пусна коли и до ”Акациите”
Административният съд във Варна спря предварителното изпълнение и на втората заповед на кмета на Варна за забрана на движението на автомобили в Морската градина.
Обратно в новинатаКоментари - Съдът пусна коли и до ”Акациите” | Днес.dir.bg
Коментари
Искам да знам колко работници поддържат Морската градина? Струва ми се че Община Варна е отписала бъдещето на градината. Градината не се поддържа и запаода, за да каже Общината някой ден"Няма пари" . И хайде на частни собственици в ръцете. По-нататък е просто.
Трябва да се даде отговор на един прост въпрос!!!Да има ли движение на коли в морската градина или да няма???РЕФЕРЕНДУМ се нарича упражнението!!!И след това който не му харесва...да пътува към Марс ако иска!!!След това да се определят историческите граници на градината и това е!
Дааа, за платения български съд интересите на милионите българи са без значение! Важни са интересите на партийните функционери от БСП ,като Гуцанов и сие мафиоти на Варна!
Честито на пишман морската столица ТИМарна. Направо пускайте коли и по дворовете на училищата и на детските градини.
Доста тъпо заключение и изказване, като цяло. Хал хабер си нямаш от Варна, тим и т.н.
Сляпата ви злоба и заучени фрази правят изключително лошо впечатление на всеки по-интелигентен читател, решил да сподели мнението си в коментар. Дори за озлобени балкански субекти като вас би трябвало да видно как сегашният кмет на Варна наистина влага усилия в работата си за тоя град, за разлика от предишния градоначалник, който бе пуснал корени от мързел. Само за няколко месеца се осигури финансиране по европейска линия за редица проекти - обновяването на центъра, техника за Онкодиспансера, автобуси, които до дни ще са вече по улиците, за да се ползват от хората... Нещата не стават с магическа пръчка обаче и за да се случат са необходими доста усилия, реален труд - така че моля спестете си празнословията и слабите опити за оригиналничене по форумите
Варно, Варно, ще си останеш провинция! Ха идете в Париж, да търсите коли в градските паркове! Може и да влизат, ама единици, при такъв железен контрол, че никой не си и помисля да завежда дела, да крещи пред кметствата... И не само в Париж е така. Има и по-близо да нас други столици, идете и вижте.
морската градина трябва на варненци - за разходки,спорт и чист въздух. какви автомобили и сгради в парка? Хора, градината ви трябва чиста,подредена и осветена
Мръсни подкупни съдии! Това е!
Забрана на движението на автомобили в Морската градина. Трябва да си остане и да няма къщи и офиси .
A имотите намиращи се там да "самоизчезнат" ли? Това, което предлагаш е като да решиш проблема с ромите например, премахвайки ги ...
Добре, ще перефразирам и ще помоля да се разсъждава не първосигнално. В Морската градина има имоти построени преди почти век, има рехабилитационни центрови, домове за деца, делфинариум и др подобни. Те не могат току-така да се изпарят, за да се удовлетвори абсолютно популисткото намерение на кмета. Слагайте ми колкото си искате минуси, но фактите са такива.
Рубинеее, рубинеее. Пожелавам ти да фалираш много грозно, след като крадеш от заплатите на моряците, а сега и от парка на варненци! Нещастник! Бойкот на р-нт хоризонт, а корабите ти все така да са за скрап и да седят празни на някой кей
Колко пъти казах, че колелото на историята не може да се върне. кмета като е обещавал нещо, или не е мислел или е бил подведен. А за "независимата" съдебна власт какво да говорим - най-голямата хидра ...
Кмета не дава,съда дава, а ние плащаме мурафета-кмета си взема заплатата,съдиите си прибират заплатите.....от кого?
Докато имаме кмет, който се води само и единствено от алчност и дребен популизъм, този въпрос няма да се реши!
Ае, тия пак се излагат! Парка е за всички граждани, не само за няколко типа с автомобили! Убеден съм, че рано или късно ще ги спрат тези МПС-та там и ще можем да се радваме спокойно на парка!