назад
Искат оставки в ”Градски транспорт” във Варна
Служители на "Градски транспорт" ЕАД във Варна изпратиха подписка до кмета и Общинския съвет в града, с която настояват двама от тричленния директорски съвет на фирмата да бъдат сменени.
Обратно в новинатаКоментари - Искат оставки в ”Градски транспорт” във Варна | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Крайно време е във Варна да се модернизира системата за градски транспорт по подобие на София- създаване на логистичен център за GPS контрол и на всяка спирка да се информира за времето оставащо до пристигане на съответния номер автобус или тролей като захранването става с фотоволтаични енергозахранващи панели. Все пак сме морска столица, а иначе Бургас ще ни изпревари пак- за наш срам.