Търговци пробутват замразена риба за прясна
В търговската мрежа във Варна са установени случаи, в които замразена риба се предлага като прясна охладена.
Обратно в новинатаКоментари - Търговци пробутват замразена риба за прясна | Днес.dir.bg
Коментари
А, НОВО ДВАЙСЕТ!! Купувам аз пилешко прясно, 100% българско и без вода и.и.и.и.и... варим го 1 час и 50 минути и не е досварено пак....... Тарикати , ще има докато или не се убива за шмекеруване или не започнем да плащаме всичко над 10лв с карта и забраним отложените банковите плащания!!!.....
Точно пък пилешкото откакто го бодат с игли и го помпят с вода се сварява за 15 минути. Но виж замразена риба за прясна предлагат не само във Варна. и в София го правят този номер. Само като видиш как им се е набръчкала кожата на рибките и са им потъмнели очичките става ясно, че са извадени от водата преди поне половин година.
"С цел осигуряване на спокойни и безопасни празници за потребителите, Агенцията по храните започна извънредни проверки в търговската мрежа. Кампанията се нарича Храните под контрол 24/30", стартира на Никулден и ще продължи до Йордановден." А през останалото време господа/жи контрольори ще нанкате ли или ще ви "купят" с по един калкан и един лефер, за да ви накарат да проспите до Великдена???!!! :(((((((( "Ще се обръща внимание на документите за произход и качество на храните, сроковете и условията за съхранение, регистрацията на обектите и др." Какви кампании с изясняване какво точно ще се проверява бе, какви 5 лева??? Това, какво ще проверявате нас клиентите им не ни интересува!! Нас ни интересува да ни опазите 365 дни по 24 часа в денонощието, да не ни мамят или натровят!!! Ясни ли сме???!!! Прах в очите ни!!! ... Отврат ни е държавното управление!!! :((((((((