Коментари - Йорданов нямал вина за Морската градина | dnes.dir.bg
назад

Йорданов нямал вина за Морската градина

Бившият кмет на Варна Кирил Йорданов днес даде пресконференция, на която отрече да има вина за застрояването на Морската градина. Той изтъкна, че като кмет на града никога не е подписвал разрешителни за строеж в градината.

Обратно в новината

Коментари - Йорданов нямал вина за Морската градина | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Аре бе петното май иска да каже, че кинти под масата ама хич не е взимал?

Ама тизи кмет голям смешник. Той е виновен, че позволява нарушаването на закона, а не, че е издал разрешителни. Също е виновен, за санирането на блоковете без разпешителни и с това се допринася за циганизирането на града всеки туря дограми и изолации каквито му хрумне, а можеше да е по лесно да има типови проекти.

Аз бе, аз съм виновен за всичко. Кирчо е слънце, наше. И тоз изперка. Хитър е само дето нищо не е подписвал, тука е лисица. Караше другите да подписват,ееее.....това е номера му. Я му дайте всичките палми дето ги накупи и изтресе сума пари да си ги носи на гроба. Да си представя че е в Палма де Майорка.

Много е лесно, стига да има смелост от "независимия " съд. Веднага да се проверят всички документи за собственост и легитимността на строителните разрешения. Ще се установи, че в Морската градина никога не е имало частна собственост, освен крайните източни лозенца, чак в района на Бриз-овете. Какво търсят новопостроените дворци около Делфинариума, или около бившите поделения зад Пикадили парк или до Карин Дом? Всички те са абсолютно незаконни. Но кой и как ще пусне булдозерите?

А бе какви ги плещиш ? Какви типови проекти ? Аз като реша да си сменя дограмата, разрешително от общината ли да вземам ? И какво правим ако все пак решим, целият блок ли да сменяме или направо квартала ? Ами един ако каже НЕ, нищо не сменяме нали ? А какво значи типов проект ? Всички слагаме кафява дограма или всички слагаме кафява дограма производство на еди коя си фирма. Циганизация било, айде моля ти се ...

След като той не е подписвал нищо а золумите са ги правили неговите подчинени, прокуратурата би могла да се самосезира за престъпно бездействие, както и да подгони бушоните които са подписвали. След това всеки един бъдещ бушон ще се замисли за какво си залага четирибуквието.

Той, Негово Варненско Величие, за нищичко не е виновен, нищичко не знае и е оставил Варна в цветя и рози.....нагляр.

Ще търсите Киро вий, ще търсите!

той като не е виновен да хванат който е виновен