Коментари - Над 20 производители излагат мед във Варна | dnes.dir.bg
назад

Над 20 производители излагат мед във Варна

Десето юбилейно издание на „Фестивал на меда“ във Варна започва на 28 октомври и ще продължи до 6 ноември, съобщи Янко Янков, председател на Областна пчеларска организация – Варна, цитиран от "Фокус".

Обратно в новината

Коментари - Над 20 производители излагат мед във Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Небългарските правителства в България провеждат антибългарска политика вече 24 години!Унищожаването на пчеларството е само детайл към общия пейзаж...

Vibudhi

Пчеларите и местните хора е време да съобщават за ГМО пшеницата и царевицата, която някои излъгани и не-осведомени фермери засаждат у нас!ГМО Пестицидите унищожават всичко наоколо, не само пчелите, а в почвата до 1 м. дълбочина не може да се засади нищо 3-4г. след тях! Варна и България трябва да се пребори с ГМО пшеница над Шабла в Североизточна БГ! Някой е излъгал фермерите там, че ГМО пшеницата била добра и т.н... Взели са "подарени" ГМО семена от Румънски ГМО разпространители!Министерството на Земеделието и Контрола над ГМО Пшеница и ГМО Царевица просто спят и не си вършат работата!В България не е разрешено засаждането на ГМО семена и пшеница!Фирмите "Пионер" и Монсанто трябва да бъдат забранени като доставчици на ГМО семена и отровни хербициди у нас! Фермерите, които са ползвали такива ГМО изкуствени торове в други страни, стават стерилни, появяват се алергии и не могат да имат деца!

Тровят ни с болести, убиват ни, а после и лекарства ни продават уж да ни лекуват, но в крайна сметка всичко е направено така, че към трапа ни води. Трябва да се протестира за всяко нещо иначе ще ни уморят.