назад
Варненският областен управител напуска поста
Областният управител на Варна Коста Базитов е подал молба за напускане, потвърди самият той и поясни, че мотивите му са лични.
Обратно в новинатаКоментари - Варненският областен управител напуска поста | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Цонев ефенди вече е готов с човека на ДПС, ДПС, ДПС. Считайте улица Преслав за непроходима!!!!!!
Ами кво му е? Само от новата Спортна зала на 1-ва Гимназия гушна около 1 млн лева - а пък ние да му пишем по форумите.
А не така-какво ще правят без него самозабравилата се арогантна Мария Нестерова,директор на VII СОУ ,и сие ?