Коментари - Варненският областен управител напуска поста | dnes.dir.bg
назад

Варненският областен управител напуска поста

Областният управител на Варна Коста Базитов е подал молба за напускане, потвърди самият той и поясни, че мотивите му са лични.

Обратно в новината

Коментари - Варненският областен управител напуска поста | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Цонев ефенди вече е готов с човека на ДПС, ДПС, ДПС. Считайте улица Преслав за непроходима!!!!!!

Ами кво му е? Само от новата Спортна зала на 1-ва Гимназия гушна около 1 млн лева - а пък ние да му пишем по форумите.

А не така-какво ще правят без него самозабравилата се арогантна Мария Нестерова,директор на VII СОУ ,и сие ?

В данните за него защо ли е е пропуснато, че е бил от ДС.

Този мръсник не си е подал случайно оставката.Готви се да остава в образованието.

Нямам поглед върху нещата от другите коментари. Но като областен си вършеше работата. Накара чиновниците да работят - което отдавна не им се беше случвало! Може и да е от ДС, но бачкаше и при него нещата вървяха. Жалко наистина, може би се гласи за по-голямо нещо.