назад
Протестиращи нахлуха в Областната управа
Около 30-40 варненци нахлуха днес следобед в Областна управа. Протестиращите искат правителството да подаде незабавно оставка, в противен случай заплашват с окупация на сградата.
Обратно в новинатаКоментари - Протестиращи нахлуха в Областната управа | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018