Коментари - Протестиращи нахлуха в Областната управа | dnes.dir.bg
назад

Протестиращи нахлуха в Областната управа

Около 30-40 варненци нахлуха днес следобед в Областна управа. Протестиращите искат правителството да подаде незабавно оставка, в противен случай заплашват с окупация на сградата.

Обратно в новината

Коментари - Протестиращи нахлуха в Областната управа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари