Коментари - Варненските млади социалисти стоят зад Станишев | dnes.dir.bg
назад

Варненските млади социалисти стоят зад Станишев

Областната младежка организация на БСП във Варна застава твърдо зад лидера на социалистите Сергей Станишев и кабинета на Пламен Орешарски, заяви пред Дарик нейният председател Радослав Йовков.

Обратно в новината

Коментари - Варненските млади социалисти стоят зад Станишев | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Как не свършиха подмазвачите в тази държава? Младежът си въобразява, че с близане на задни части ще стигне далеч и по принцип е пряв, обяче поради възрастта си не вижда, че Станишев вече е изпята песен.

majmuncho

скоро ще видят :) но ще им остане лошия вкус от лизането :) млади са .. .лъжат ги ... но дъртите не мога да ги разбера

majmuncho

Да му мисли Станишев, аз лично не смея да държа зад гърба си млади наточени социалисти ... те са готови на всичко ... ще взема да си изтърва телефона и после ... срам срам срам ... :)

Всички сте едни долни и тъпи злобари!Трудно ще разберете постъпките и мислите на интелигетните хора!Бие само мутрите можете да разбирате като ви командват!Жалко ми е за вас!

после да не се чудите, защо Варна пропада като град и теоретична морска столица. Тия младежи ще искат да са в местната и национална власт ...пък още отсега са им промили малките мозъчета.

ние от БСП ще узаконим незаконните гета и подкрепяме Пеевски, защото мразим интелигентните българи! Нека им!!!

Ти си момко срам за България. Да идва ПЪРВАНОВ.

ТИЯ МЛАДИТЕ НОРМАЛНИ ЛИ СА? ЕГАТИ ПРОМИТИТЕ МОЗЪЦИ. БЯГАЙТЕ МИСЛЕЩИ ХОРА, ЧЕ ТУК В МИЛАТА НИ РОДИНА НЯМА МЯСТО ЗА СВЕСТНИ ХОРА. ИЗУМЯВАМ СЕ С ТИЯ МЛАДЕЖИ-ТО ГЛУПОСТ СЛЕД ГЛУПОСТ.

дружина млади БСП-дерасти в коалиция с турски почитатели на гръцката любов стават все по-леви и по-леви ТВЪРДО ЛЯВ - за някои може би звучи гордо

"Областната младежка организация на БСП във Варна застава твърдо зад лидера на социалистите Сергей Станишев" СерГЕЙ много обича млади социалисти да застават с твърди зад него.

Всички "млади социалисти" обичат баш гея и от него черпят вдъхновение.

Сефте чувам за такива "млади" социалисти...Явно са бескрайно неизвестни!!!

Във Варна няма социалисти.Тук има медузи.

Мекерета, продажници!

А зад Гуци Медузата къде стоят? Отзад или отпред?