Четири коли откраднати за ден във Варна
Четири коли са били откраднати за ден във Варна, съобщават от Областната дирекция на МВР.
Обратно в новинатаКоментари - Четири коли откраднати за ден във Варна | Днес.dir.bg
Коментари
Тодоре! Сега ли разбра, че се правят поръчки за части? Колата която имаше преди години от къде се потдържаше с резервни части? А, Тодоре..кажи де..що мълчиш...
Ама плащаш Каско на застрахователя, нали? Ако го плащаше на полицията и тя щеше да го намери за два дена :D
Аз за тва имам пълно каско. Няма друг начин ! Освен тва застрахователя в повечето случаи ви връща автомобила, те не обичат да плащат. Не знам как става така, че застрахователите откриват откраднатите автомобили за часове, а полицията води "разследване" няколко месеца и накрая ви казват ами не ви открихме колата.
Във Варна крадците са под опеката на полицията. 2 коли имаме откраднати преди години, обрана къща. При открито доказателство за една от кражбите отговорът беше: - Знаем ги, ще ги привикаме ама те няма да си признаят!
Не е само във Варна и в София - също , голям е проблема с нашите полицаи - що се отнася до автокражбите...
Проблемът не е само относно автокражбите. Проблемът е с цялата полиция. Казват България е полицейска държава. Това е вярно дотолкова че има полицаи бол които харчат пари за заплати. И до там. Няма ред, няма спазване на закони. Нищо, тях просто ги няма. Вчера имах следния разговор с Кат Казвам един е спрял на завоя и хората не могат да минават. Ими то казва въпрос на култура, казвам да ама аз културата не мога да я променя затова сте вие, той: ами да ама нямаме сили и средства, добре тогава когато веднъж видях нарушение и колата ви беше зад завоя и им каза те отговориха ами като го глобим какво ще стане. Е тука вече дежурния само мълчеше.... Ами думи нямам всеки прави каквото си иска няма кой да го санкционира и после не сме били добре, защо ли??? Сигурно скоро ще се започне свободно убиване на хора по улицитте като в англия
в цял свят е така не се оплакваите от работа гспода полицаи за да не станете безработни че сте увиснат кредитеви