Коментари - 24 варненци нахапани от кърлежи за седмица | dnes.dir.bg
назад

24 варненци нахапани от кърлежи за седмица

24 души са били ухапани от кърлежи през изминалата седмица, съобщават от Регионалната здравна инспекция.

Обратно в новината

Коментари - 24 варненци нахапани от кърлежи за седмица | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

като политиците не мояха да унищоят малоумната наця да я доваршат карлежите още ходите с потури и имате балхи и карлежи в гащите.

Винаги в началото на лятото градът е пълен с комари и кърлежи!Кога най-после управниците на Варна ще си вършат навреме работата-като че ли нарочно искат да саботират летния сезон и да изгонят летуващите от там!СРАМОТА!ВАРНЕНЦИ, ДОКОГА ЩЕ ИЗБИРАТЕ НЕКАДЪРНИЦИ!!!

Кучета, котки, бълхи, кърлежи....градът е заприличал на обор, но алчници за кметския стол - бол! И как иначе, като заплатата на директор е 1300лв. Варненци, отваряйте си очите след месец, поне тук вота е мажоритарен. Да изберем за кмет оня, който ще работи за града, а не само да лапа.

Нямам думи вече за кучетата по център и широк център, крайно време и наложащо да се приберат тези кучета. Не може куче по високо от детето ми да се разхожда редом с него, колкото и да не са "опасни"най-малкото разнасят болести и миризми...

Във Варна бездомните кучета са голям проблем. Те са навсякъде, дори и в центъра на града.

превантивно да се ограничи практиката на скитащи хора и кучета.и тогава да се пръска.