Готов е най-високият небостъргач в западния свят
Новият Световен търговски център в Ню Йорк стана най-високата кула в западния свят след поставянето на последната част на върха му, 12 години след атентатите от 11 септември.
Обратно в новинатаКоментари - Готов е най-високият небостъргач в западния свят | Днес.dir.bg
Коментари
"като жест на почит към 1776 г., когато САЩ отвоюваха независимостта си." Само едоин въпрос: 'ОтвоюваХА'... Авторът на статията да не е бил жив по онова време? Грачатика, Дир.БГ, граматика! Лъде ги намирате тези писачи, които са спали в часовете по български език в 4-ти клас...
Ето, човека си въздигна кула до небесата, за да не го достигнат водите на потопа.Вече говори и един език-англ. Сега на ход е Възкръсналия, да го видим...
В уважаваните статистики , се гледа последната плоча на сградата , а не жици,чаршафи,панделки и тв антени ъакрепени на носещата конструкция . С 442 метра при последния си етаж Уйлис тоуър в Чикаго е по висок от 417метра на въпросната сграда .
"... Така 104-етажната сграда вече е висока 1776 фута като жест на почит към 1776 г..." Да внимават Ал Кайда да не се погрижи да внесе почит към годината на раждането на Христа.
знам че не е по темата,но до 1776,сащ от кого са били зависими? може би от местното население-индиянците?
Добре че никой не се е захванал да строи нещо подобно у Бг защото от нашите крадливи управници вместо 524 метра нагоре на мястото на небостъргача щеше да зее огромна яма 524 метра надолу.
Браво на тия пичове. още по-готин е станал небостъргача ..супер патриотичен дух
А я тука са ме остаиле да ... размишлевам за утре кого да изберем да ме яхне, че старио ми омръзна и вече ме боли гъ.о!
Ал Каида сигурно вече са започнали с плановете ...
само да не го бумне пак някой
стените му са под остри ъгли, така че самолета да се "плъзне", и да отлети право в съседния небостъргащ, натъпкан с шивачки ?? А този, на банкерите, оцелява ! И ТЕ сриват света, до "просешка тояга", и войни с копия и стрели! леля Дочка
прилерно Вала, на токчета, и един рог отгоре да Й турим, правим я най-високата мадама на Источния свят ?? Карамфил
То се едно да мериш ръста на бика, заедно с рогата! Кой ти гледа рогата, те въопще не се броят за атрибути ?? Ама айде, преди само за кулата в Останкино ни гововреха, сега това ще е "чудото", нема как ! Стаматка
Така свободно построена очевидно кулата пречи на самолетите да си летят свободно, по американски.
свободата на мисълта и словото е построила всичко смислено на този свят, а то много повече отколкото човешкото съзнание може да поеме, без да активира примитивната си реакция. по всичко личи, че американците скоро няма да почнат да емигрират към европа, сигурно има защо.. :х
Когато в посткомунистическа България не можеш да живееш като нормален човек, не ти остаава нищо друго, освен да пишеш глупости по сайтовете!
Боже, защо всички медии в Б-я са копи-пейстъри... Къде са им копи...райтърите, ех. Много се забавлявам особено на името на втората най-висока сграда! :) И глаголното време, свързано с 1776 г. също е готино. :)))
124 метра? Има някаква грешка!