назад
Николов: Продажбата на ”Мерцедес”-а е популизъм
Продажбата на кметския „Мерцедес” би била популистки ход, коментира пред Дарик новият временен кмет арх. Димитър Николов.
Обратно в новинатаКоментари - Николов: Продажбата на ”Мерцедес”-а е популизъм | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018