Коментари - 28-годишна става пресаташе на полицията | dnes.dir.bg
назад

28-годишна става пресаташе на полицията

Ивана Милева е новото пресаташе на Областната дирекция на полицията във Варна, каза за Днес+ Ваня Вълкова от пресцентъра на вътрешното министерство.

Обратно в новината

Коментари - 28-годишна става пресаташе на полицията | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Браво герп. Още една калинка в стената! Да не би да е завършила Варненския свободен университете?

Една книга, нагледно представяща българския политически живот, в частност БСП и отговаряща на въпроса - Защо след 23 години преход, България е в това положение! Но и даваща насоки, какво може да се очаква или по-скоро, че нищо добро не може да се очаква! link

Николай Камов - Да бъдеш свободен! Свободно може да бъде свалено в internet.

от нашите е...

""Според директора на Областната дирекция на МВР - Варна, комисар Тодор Иванов новият глас на полицията е "умна, хубава и млада" и макар да няма опит "" Е щом в полицията ги избират по ум и хубост то няма вече нужда да се организира конкурс МИС ...... Поне да бяха казали с какво образование е хубавицата / притесненията са да не е калинка и тя/ и на кого е дете/ дали е от джинс / Така де да не се сбърка нещо работата!

Oт коя магистрала на герб е?

Щом е от нашите и е хубава, какво друго е необходимо?

"Е, нали не ги взимаме девствени....", кво ни боли инак ква е?

МЛАДА И ХУБАВА, ХА-ХА, ТОВА СА Й КАЧЕСТВАТА. Е, КРАКАТА СИГУРНО МОЖЕ ДОСТА ДА ГИ РАЗКРАЧВА....

Аааа 100 процента е от нашите! От на-ши-те е! То оная старата която забърка един гаф, беше като джаба-джаба.

Продължават да се поставят "калинки" ,даже "хлебарки". Впрочем, какво значение имат краката й ,които ще остават редовно встрани. Иначе с този ,който я е назначил ще играят на море - тя ще духа ,а той ще се вълнува............

Този директор бая е избръмчал- нямала опит, но била умна, хубава и млада. А ние грозните и знаещи къде да бачкаме?

Еми то в сравнение с предната всяка друга ще е хубава .......... ако не вярвате потърсете снимки на предишното животно в Интернет .

Не бъдете цинични! Момичето наистина е младо, хубаво, умно и с много хъс! Прав и Директора на ОДМВР!

Новината е преписана 1 към едно от варненския сайт Днес +, така че поне имайте доблестта да цитирате и не си пишете имената под новини, които не са ваши!