назад
Протестиращи атакуваха кампанията на ГЕРБ
За поредна неделя десетки протестиращи се събраха в София и Варна. В София недоволните поискаха оставката на Столичния общински съвет. Във Варна пък се опитаха да саботират откриването на предизборната кампания на ГЕРБ в града.
Обратно в новинатаКоментари - Протестиращи атакуваха кампанията на ГЕРБ | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018