назад
Варненци се включиха в две литийни шествия
Стотици варненци се включиха в две литийни шествия - от Катедралния храм "Свето Успение Богородично" в центъра на града и от храма "Свети Цар Борис" в квартал "Аспарухово", до най-високата точка на Аспарухов мост. Там Варненският и Великопреславски митрополит Кирил отслужи молебен.
Обратно в новинатаКоментари - Варненци се включиха в две литийни шествия | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Хайде сега- в 10 век ли ще се връщаме? Не трябва да се позволява данъците на хората да се използват за такива Неща. Ако искат да си финансират класове към църквите и който желае да учи вероучение. Училищата в България са държавни и държавата е разделена от църквата отдавна. Или поне така трябва да бъде...