Коментари - 40 % от автобусите в Южна България возят нелегално | dnes.dir.bg
назад

40 % от автобусите в Южна България возят нелегално

Над една трета от автобусите в Южна България возят нелегално, пише пловдивското издание „Твоят ден”, цитирано от "Фокус".

Обратно в новината

Коментари - 40 % от автобусите в Южна България возят нелегално | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

"НАП, ДАИ, Икономическа полиция и Инспекцията по труда" - колко много институции на издръжка на будалите-данъкоплатци, се занимават с "регистрация" на престъпленията спрямо закония бизнес!!! И защо досега не са решили този огромен проблем - пак пари ли не им достигат или акъл нямат да си свършат работата???

Намерил се кой да дава такъв коментар.Транспортната фирма на господин Пиронков е най-неизрядната в района.А автобусите му са убийци на пътя.Боже опази да не се качва никой на тях.