назад
Опожариха две коли на пловдивски полицай
Две коли горяха тази нощ в Пловдив на паркинг на ул. „Пере Тошев” пред № 117, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града. Колите са на един собственик, който е служител на Криминална полиция, а съпругата му работи в КАТ-Пловдив, предаде "Фокус".
Обратно в новинатаКоментари - Опожариха две коли на пловдивски полицай | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018