назад
2000 социално слаби ще храни общината през зимата
Осем социални трапезарии ще отворят врати от днес в Пловдив, заяви зам.-кметът Георги Титюков, цитиран от Дарик радио.
Обратно в новинатаКоментари - 2000 социално слаби ще храни общината през зимата | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018