БГНЕС
Забиха кирки върху мерцедес
Кирки са били забити в лек автомобил в Бургас, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Бургас.
Около 08.00 часа вчера във Второ Районно управление на МВР-Бургас е получено съобщение за забити кирки в лек автомобил „Мерцедес 230 Т” с бургаска регистрация, паркиран пред бл. 12 в бургаския комплекс „Славейков”, собственост на 59-годишен бургазлия, предаде "Фокус".
Установено е, че в предния капак на автомобила са забити две ползвани кирки. Работата по установяване на причините за инцидента, както и стойността на нанесените щети продължава от служители на Второ Районно управление на МВР-Бургас.
Забиването на кирки стана масово и модно занимание в последните години в Бургас. То последва и в други градове.