БГНЕС
Свалиха незаконни реклами в кв. ”Младост”
Всички незаконно поставени транспаранти са премахнати, съобщиха от кметство "Младост".
Свалени са транспаранти, разположени в разделителните ивици на булевардите "Владислав Варненчик", "Христо Смирненски", "Сливница", "Република", "Януш Хунияди", и срещу мол Варна.
Това стана след извършена проверка, установила наличието на 29 незаконни съоръжения, съобщи Moreto.net.
Табелите, рекламиращи продажба дърва за огрев, изработка на врати, мебели, автосервиз, фитнес, акумулатори и др., бяха демонтирани от представител на фирма „Стимекс”, в присъствието на представители на районната администрация.
„Проверки за незаконни рекламно-информационни елементи ще има всяка седмица. Ще бъдем безкомпромисни към нарушителите. Някои от тях за пореден път не спазват закона и тази практика трябва да бъде преустановена”, коментира кметът на „Младост” Христо Христов.
Това стана след извършена проверка, установила наличието на 29 незаконни съоръжения, съобщи Moreto.net.
Табелите, рекламиращи продажба дърва за огрев, изработка на врати, мебели, автосервиз, фитнес, акумулатори и др., бяха демонтирани от представител на фирма „Стимекс”, в присъствието на представители на районната администрация.
„Проверки за незаконни рекламно-информационни елементи ще има всяка седмица. Ще бъдем безкомпромисни към нарушителите. Някои от тях за пореден път не спазват закона и тази практика трябва да бъде преустановена”, коментира кметът на „Младост” Христо Христов.