4 от къщичките, разположени по време на коледните и новогодишни празници, са на Червения площад, а останалите 6 са на площад „Независимост”.

Кметът на район „Одесос” Георги Недев коментира, че отзивите на гражданите за базарите са много добри, затова се обмисля за следващите празници павилионите да работят за по-дълъг период.

Празничната украса в града ще бъде демонтирана до края на януари.
ИЗБРАНО