“Това е нормална зала, която ще бъде запълнена с пясък и ще дава възможност за целогодишна подготовка”, обясни зам.-председателят на волейболен клуб "Перун" Пламен Николов, предаде Днес+.

Тази година той направи истински фурор с две от своите момичета - Деница Петрова и Стефани Колева, и е взел решение да развива този спорт сред подрастващите в клуба си.

На момичета от отбора предстои участие на областен турнир в Суворово и в „Турнира на талантите“ в Казанлък. От цялата зона Добруджа, представителките на "Перун" са 5, което означава почти цял отбор.