При проверка миналия понеделник, в помещение на ул. "Иглика" в града, собственост на 54-годишен мъж, е установено, че на мястото се устройват хазартни игри с пет броя работещи игрални автомата.

За тях не е представено разрешително от Държавната комиси по хазарта. Игралните автомати са иззети.

По случая е образувано досъдебно производство.