Холандия ще помага за пътния трафик на София

Холандия ще помага за пътния трафик на София

Кметът на София Бойко Борисов и посланикът на Холандия Вилем ван Ее подписаха протокол за сътрудничество във връзка с управлението на пътния трафик.

19:01 | 28.01.08 145

Dnes.dir.bg - София | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
Трафикът в София се отпушва с 3 млрд.лв.
Поскъпва месечната карта за градски транспорт
Правят леко метро от ”Княжево” до ”Левски”
Пътната блокада на 17 и 18 януари
Глобиха болница за взимане на пари от пациенти
1/4 от софиянци с психични заболявания
Обещават ни да мият и чистят кварталните улици
Планът за чистота на града в 111 млн. лв.
Кметът глоби ”Икуест”, те пък искат още пари
Борисов: Ако реша да си почина, ще стана премиер
Контрольорите в акция - 243-ма глобени за ден
Шест години след трагедията в “Индиго“
Oтложиха делото за фонтана-убиец
Борисов уволнява шефа на ”Електротранспорт”
Записват в градините по интернет от февруари
Борисов подхваща ”Софийска вода” за ремонтите
Парафираха зеления оазис на новото летище
Нямало клауза за неустойки за балирането
Намалиха с 4 пъти заплатата на съветниците
Симеон прибира от НИМ вещите на цар Фердинанд?
ЧЕЗ въвежда все пак тримесечно отчитане
Трафикът в София се отпушва с 3 млрд.лв.