Паднали камъни затвориха едната лента за движение по пътя Самоков - София
Трафикът е сигнализиран със светлинна сигнализация и се регулира от "Пътна полиция"
Движението по пътя Самоков - София се осъществява двупосочно в едната лента по пътя Самоков - София между софийските села Кокаляне и Пасарел, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".
На платното са паднали камъни от скали, които се отстраняват.
Трафикът е сигнализиран със светлинна сигнализация и се регулира от "Пътна полиция".
Очаква се движението да бъде възстановено до 30 минути, информираха от АПИ.
Ремонт на път I-1 Симитли - Кресна
От 3 до 5 април през нощта от 19 ч. вечерта до 7 ч. сутринта ще се извършва частичен ремонт на участък от път I-1 Симитли - Кресна през Кресненското дефиле, съобщиха още от АПИ.
За да не се затруднява трафикът предвидените строителни дейности ще се извършват през нощта, когато движението е по-малко. Преминаването през отсечката ще се осъществява двупосочно, поетапно в лентата, в която не се извършват строителни дейности. Участъкът ще бъде сигнализиран с пътни знаци и екип на "Пътна полиция" ще регулира трафика.