В конкурса, който беше направен миналата година и беше върнат от областния управител - първият и третият му пакет, "Карат С" спечели и пое обслужването на автобусните линии 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 69, 70, 114, 123, 204 и 306, включени във вторият пакет, предаде БТА.
Още при обявяването на конкурсната процедура от Столичната община в нея беше заложено обслужването на линиите със соло-автобуси, а досегашният превозвач - "Столичен автотранспорт" обслужваше линиите със съчленени автобуси. "Карат С" започна поетапно поемане на обслужването на линиите от втория пакет, като вече обслужва 1 и 5 линии.
От практическото изпълнение е станало ясно, че по време на пиковите часове е наложително обслужването на линиите със съчленени автобуси поради увеличения пътникопоток, обясни пред съветниците от комисията по транспортна инфраструктура заместник-кметът Александър Цветков. Общината е поискала до 20 процента от общо 63-те автобуса, които обслужват вторият пакет да са съчленени и да бъдат използвани в пиковите часове, допълни той. В разменената кореспонденция с "Карат С" дружеството е посочило, че иска удължаване на срока на пълно поемане обслужването на автобусните линии от втория пакет с 4-5 месеца, както и намаляването на процента на съчленените автобуси до 15.
По думите на Николай Костов - съуправител на "Център за градска мобилност" ЕООД, исканите 20 процента не са достатъчни, тъй като само по 204-та линия са 16 автобуса, които е невъзможно да са соло автобуси. Според Костов практически съчленените автобуси по вторият пакет, за които е съгласен превозвачът, ще са общо 9.
Съветниците гласуваха кметът да направи анекс към договора с "Карат С" с исканата подмяна на част от вида на автобусите.