Отоплението ще тръгне първо в детските градини, училищата и болничните заведения, съобщава Дарик.
За по-доброто обезвъздушаване от „Топлофикация” съветват абонатите си да отворят вентилите на радиаторите за безпроблемната им работа през сезона.