Предложението, което е на зам.-кметът Александър Константинов, трябва да бъде гласувано на днешната сесия на Общинския съвет.

Дървеният материал се съхранява в складовете на общинско предприятие „Градини и паркове" и е от окастрени и паднали от бури дървета. Дървесината е предвидена за продаване, но тъй като става въпрос за върби и тополи, които са меки и нямат добри качества при горене, към тях няма интерес.

Редът за подбора на семействата и начина за получаване на дървата ще бъде определен от кмета на града.