Кражбата е извършена около 12 часа днес, предаде Дарик. Двама непознати мъже нахлули в златарско ателие на ул.”Пере Тошев” и заплашили с газов пистолет и нож съдържателите на магазина. После взели златни накити на стойност около 35 000 лева и побягнали в неизвестна посока. Собствениците последвали грабителите, настигнали ги и се опитали да ги задържат. Последвало сборичкване между четиримата, при което били произведени няколко изстрела с газови пистолети. При престрелката единият от единият от шефовете на магазина е бил ранен. Двамата нападатели успели да избягат.
Двамата нападатели успели да избягат.