Жена бе блъсната от две коли на кръстовище
Жена пострада, след като бе блъсната последователно от две коли в Пловдив вчера, съобщиха от пресцентъра на полицията.
0
66
Около 18.30 часа на кръстовището на бул.”Никола Вапцаров” и бул.”Македония” лек автомобил „Рено” блъснал 65-годишна пешеходка.
Две минути по-късно 31-годишен мъж, шофиращ „Шевролет” при ляв завой ударил леко същата жена, която след сблъсъка с реното била паднала на платното.
Пострадалата е била откарана в болница с контузни рани на единия крак. След оказаната й медицинска помощ е била изписана за домашно лечение.
Две минути по-късно 31-годишен мъж, шофиращ „Шевролет” при ляв завой ударил леко същата жена, която след сблъсъка с реното била паднала на платното.
Пострадалата е била откарана в болница с контузни рани на единия крак. След оказаната й медицинска помощ е била изписана за домашно лечение.