4-годишно дете загина при тежка катастрофа край Благоевград
4-годишно дете загина при тежка катастрофа край Благоевград. Всички, пътували с него, са оцелели, но са леко ранени. Шофьорът, който е карал, е бил пил.
Вижте снимки >>>
На място е загинало 4-годишното момче Яни, след като е изпаднало от преобръщащия се по неравностите автомобил. Той е син на 37-годишната Снежана, Б. от Благоевград, която също пътувала в колата. Тя е с порезни рани на бедрото, които са обработени и зашити. Същата е и с комоцио, но е отказала да постъпи в болница.
33-годишният шофьор от Габрово, който е приятел на Снежана, остава в болница под полицейска охрана. Той е със счупено ребро и контузия на белия дроб.
Леко е била ранена и 14-годишната племенница на Снежана- Х. А., ученичка в благоевградска професионална гимназия. Тя е с порезни рани от стъкла и цицина на главата.
Тялото на малкото дете е в моргата на МБАЛ за извършване на аутопсия.