"Софийска вода" временно ще прекъсне водоснабдяването в някои части на столицата
На 10 юли (сряда) 2024 г. във връзка с извършване на строително-ремонтни дейности в ж.к. "Гоце Делчев", се налага спиране на водоподаването от 09:00 до 21:00 часа на клиентите на "Софийска вода", живеещи в:
ж.к. Гоце Делчев - бл. 255, бл.255а, бл.255б, бл.256, бл.256а, бл. 256б, бл.257, бл.257а, бл.257б, бл.258, бл.259, бл.260, бл.261.
При продължителност на спирането над дванадесет часа, ще бъде осигурено
алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ж.к. Гоце Делчев, ул. "Тодор Джебаров" на кръстовището с ул. "406-та" до бл.259..
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на "Софийска вода" АД на телефон 0800 121 21 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството - https://sofiyskavoda.bg/water-stops.
"Софийска вода" АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства!
Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания. Друг начин е да се възползват от безплатната услуга за известяване чрез СМС.
НАЙ
Синът на Миглена Ангелова и моден наследник с ескорт от МВР заради заплахи с убийство
Очаква се 796 тела на бебета да бъдат открити в септичната яма в Ирландия
Иранска ракета порази основната болница в Южен Израел, най-малко 40 ранени в Тел Авив
"Непредвидими последици": Русия поиска Израел да спре атаките срещу АЕЦ Бушер
Проследихте на живо: Чист индустриален пакт, синя икономика, селско стопанство
Синът на Миглена Ангелова и моден наследник с ескорт от МВР заради заплахи с убийство
"Непредвидими последици": Русия поиска Израел да спре атаките срещу АЕЦ Бушер
Иранска ракета порази основната болница в Южен Израел, най-малко 40 ранени в Тел Авив
Владимир Путин предложи посредничество за споразумение между Израел и Иран
Тръмп вече е одобрил удари по Иран, но още не е дал зелена светлина