Деца намериха и върнаха скъп телефон
Случката е станала във Вършец
Две 11-годишни момчета откриха скъп мобилен телефон във Вършец и го предадоха на полицията, съобщиха от МВР. Те се натъкнали на смартфона, докато се разхождали в градския парк.
Децата не се поколебали и веднага го занесли в близкото Районно управление, за да предадат изгубената вещ.
Директорът на ОДМВР-Монтана старши комисар Пламен Томов днес се срещна с тях, за да изкаже благодарности на малките герои. В присъствието на състава на районното управление той им благодари сърдечно за честната им постъпка.
Като знак на признателност за проявената морална постъпка комисар Томов им връчи благодарствени писма, в които се посочва, че поведението им е пример за подражание за хората от всички възрасти.