Пуснаха мъжа, заплашил Бойко Борисов
Мъжът, подал сигнал за заплаха за убийство към премиера Бойко Борисов на телефон 112, е бил освободен след разпит, съобщи пред журналисти министърът на вътрешните работи Цветан Цветанов.
Служителите взеха необходимите мерки, а "лицето беше локализирано и задържано" за отправената заплаха към премиера, добави министърът, цитиран от БТА.
Цветанов коментира, че след разпит на задържания, който е криминално проявен, той е бил освободен. В отговор на въпрос какви са били мотивите на задържания, той отговори: "Заяви, че бил чул някой да говори преди много месеци, но вчера решил да го каже на телефон 112".