По закон от 1 октомври всяко топлофикационно дружество в страната трябва да има готовност при захлаждане на времето да пусне пар | Днес.dir.bg
Софийското парно пак не е готово за зимата
1 /1
По закон от 1 октомври всяко топлофикационно дружество в страната трябва да има готовност при захлаждане на времето да пусне пар
БГНЕС
1/1