С пускане на новата метроотсечка столичани ще пътуват от ”Младост” до ”Обеля” за 20 мин. | Днес.dir.bg
Пътуваме безплатно в метрото от СУ
4 /4
С пускане на новата метроотсечка столичани ще пътуват от ”Младост” до ”Обеля” за 20 мин.
БГНЕС
4/4