Гражданите пътуват безплатно, а официалното откриване бе отложено за утре, поради обявения национален траур | Днес.dir.bg
Пътуваме безплатно в метрото от СУ
3 /4
Гражданите пътуват безплатно, а официалното откриване бе отложено за утре, поради обявения национален траур
БГНЕС
3/4