Коментари - Съдът затвори Юри Галев вкъщи | dnes.dir.bg
назад

Съдът затвори Юри Галев вкъщи

Софийският окръжен съд окончателно остави под домашен арест общинския съветник от Самоков Юри Галев.

Обратно в новината

Коментари - Съдът затвори Юри Галев вкъщи | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И КАКВИ ДОКАЗАТЕЛСТВА ПРОЧЕТОХА СЪДИИТЕ В ПАПКИТЕ , ЧЕ ГО ОСТАВИХА НА ТОПЛО В КЪЩИ ? ПАК ИГРИЧКИ.

мене ако питате, съдиите са за затвора, не бандитите.

Защо го затвори в къщи, защо не е в 2-ри взод на софийския.

Сега полицаите ще му водят охранители на лифта в тях, за да си ги бие без да напуска дома си. Нали е под домашен арест!

Поредният бизнес-боклук който си мисли че е недостижим. Ако мен беше ударил тоя боклук може и след година или две но ще му извадя поне едното око- щом държавата не прави нищо. Хора иде времето ОКО ЗА ОКО ЗЪБ ЗА ЗЪБ и това лошото.

Като започва първенството и има договори за подписване... да беше мислил преди да бие и да хулиганства... Така е, големите си правят каквото искат и демонстрират безнаказаност, а се очаква от обикновените хора да спазват законите... Как да стане това ?!

За пореден път държавата показва, че няма никаква законност. За пореден път държавата потъпква правата на хората и дава приоритет на престъпниците. Долан държава сме си и това е. Какво като бойко се е разлютил, човека пак е на свобода и пак ще продължава да тормози хората. Не искам да живея вече в такава държава.

на магистратите добвките от такива като тоя май идват

Чесно казано се надявах този път справедливоста да възтържествува. Но уви нищо не се е променило все същата дупка е държавата в която живеем.

Нищо чудно, така бързо секнаха и коментарите за хулиганизма на Волен Сидеров. Навярно никой не иска да си слага таралеж в гащите с тези национал българи.

Нищо чудно, така бързо секнаха и коментарите за хулиганизма на Волен Сидеров. Навярно никой не иска да си слага таралеж в гащите с тези национал българи.

Не им стиска, за това го пускат. Самият този бандит от с. Бели Искър се подвизава из Самоков и Самоковско още от средата на 70-те. Само колко пъти е окошарван - и нищо! Вместо в затвора-общински съветник! Е, вярно от Атака, но ако не е от тази, ще е друга подобна. Такива бандити са на почит сред властимащите от всички времена. А пък и съдийте нали глави носят и челяд хранят, що да си тровят живота и рахата, щом като ще ги натиснат да пуснат този бандит.

sram me e che sam bulgarin,zatvorite sa za kokoshkarite a boqna i dragalevci za istinskite prestupnici

Колко ли са тъпи тези, които са го избрали за общински съветник ....................

правосъдието ни е криминално престъпление китай е пример за правосъдие и за това са номер 1 сега доказано е че, престъпното мислене е генетично заложено и то не се променя след излейаване на някаква присъда, само физическо премахване оправия нещата, както в природата е борбата с плевелите

Българският съд е в състояние да го осъди да лежи при майките на битите деца.

ГАРВАН НА ГАРВАН ОКО НЕ ВАДИ - БАНДИТСКА ДЪРЖАВА С БАНДИТСКА УПРАВА - ГОРКИТЕ БЪЛГАРСКИ ХОРИЦА