Коментари - Освободиха 15-годишния, убил момчето от Варна | dnes.dir.bg
назад

Освободиха 15-годишния, убил момчето от Варна

15-годишният Тодор Панайотов, който вчера причини смъртта на 16-годишно момче от своето училище във Варна, е бил освободен днес след изтичане на 24-часовото полицейско задържане.

Обратно в новината

Коментари - Освободиха 15-годишния, убил момчето от Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Пиши на български на кирилица , игнорентино

Било е нужно толкова малко за да се предотврати трагедията.Някой авторитетен човек да им каже:Момчета престанете!Защо тези хора почти липсват?От страх,защото са единици и са смачкани от грубите ,арогантните и алчните.Агонизираме като общество с една много,много слаба надежда.

Предизвикал или не предизвикал двубоя той е убиец.Лекар,който се бори за живота на пациент,влага всичко от себе си,но не може да спаси пациента се тълкува като убиец,а този не е убиец,защото е предизвикан????????? РАЗБИРАНЕ ВЪВ СМОТАНА ДЪРЖАВА

Така трябва да е - единия скачал на бой и си го е намерил. Другият се е подвел и сега цял живот няма да посегне, щото знае вече какво го чака. Това е положението. Не може да се правиш на мъж, а после да викаш леле, мале.

ebati ob6testvoto, niama koi da gi spre da se biat, sega po 4ista bulgarska tradicia toia piklio 6te se ottarve

Не се сравнявайте с САЩ и западните страни. Все още никой от тези страни не е поискал да живее в мутренската ни държава. Всички институции защитават само мутрите, просто нямат изход, това е държавна политика. Няма правосъдие, няма полиция, нама ред, по-лошо от турско робство. Няма нищо случайно, затова наглеците се увеличават непрекъснато.

тва е то...Не е като по филмите- пребиват те,ставаш,отупваш се с леко разкървена уста и си заминаваш.Децата не преценяват реално опастността от боя.

Казаха ,че имало интернет провокация,но нали е възможно ТРЕТО ЛИЦЕ ДА Е ПРОВОКИРАЛО Тодор от името на Георги по интернета/ по повод появилите се статии относно мистериозните съобщения в Skype от името на обвинения след като е бил в ареста,по повод наличието на допълнителни свидетели по делото за убитата брутално студентка Радостина -пише го в интернет /,иначе как така Тодор уж в самозащита първо се нахвърлил да души и рита до смърт Георги -не изглежда истинно,изглежда алогично и терористично

Предлагам да се закрие държавата - и без това няма държавност а само събиране на данъци и текси. След 20 години демокрация и преход това е резълтатът. Това са рожбите на прехода - озверели момчета и силиконови момичета. Тук се бият до смърт, там карат като луди като могат да утрепят някой друг, ченгетата събират рушвети, съдът пуска престъпниците, в болниците който не плаща умира, който плаща може и да оживее, за министри и чиновници не ми се пише, че и там са само корумпели. Всички тези са плод на прехода - 20-35 годишните. За това да се закрие държавата и всеки да се оправя сам, на пазарен принцип и с пушка в ръка...

ne znam kak shte ozelee tazi nazia..s tva mlado pokolenii ot izrodi, pianizi, narkomani....silikon kurvi... ne vizdam budeshte ....... no sled 25-30 shte sme malzinstvo i shte e dosta po-interesno

ДО Малко обща психо-социална ориентация (07.10.2009 г. 07:42ч.) Само във Варна ли е такова положението? Бих казала че в София е доста по трагично! И въобще дали е Варна или който да е друг град няма значение, факт е че се случват ужасни неща. Няма правосъдие, няма човечност в хората, полицията ни е изградена от отбор корумпирани малоуници, които си въобразяват че като са сложи униформа и са велики. Учителите вече не са това което бяха, те ходят с нежелание на работа, и не учат на нищо децата ни, нямат авторитет, нямат права, някой от тях дори нямат нужния ценз и психично състояние да се занимават с деца! Дами и господа управляващи къде Ви е държавата? Къде Ви е морала? До кога ще Ви чакаме да предприемете нещо и да вземетя някакви мерки? Колко убийства трябва да станат още? Колко корумпирани полицай ще се разхождат по улиците и ще са комбина с наркотрафиканти, сводници и мутри? Как ги избирате на работа? С конкурс по малоумие и простащина ли? До кога хора които нямат нужната квалификация ще заемат постове на които не им е мястото? До кога ще се наемат хора които са човек на някого си, шуро баджанащина и простотия? Кой е виновен за липсата на дисциплина на учениците в училище? Та Вие не виждате ли че цялата ни образователна система е пълна порнография, не научават децата ни на нищо! А Вие родители до кога ще бъдете толкова безхаберни за бъдещето на децата си? Сегашното поколение е арогантно, грубо, агресивно и Вие родители сте определящия фактор за това, защото първите седем години изграждат личноста! Моите съболезнования на родителите на убитото момче! А на убиеца, от тук нататък той вече не е човек, и всеки трябва да си понесе последствията за това което е сторил, той не е невинен и ще е много грозно ако бъде оправдан, той е изрод, само един изрод може да малтретира някого по този начин. Дано поне този път има справедливост! Дано!

Bravo. Otlichno napisano. Aman ot kuhi leiki tuka, koito ne mogat da mislqt i pishat, no se gordeyat, che si leyat kuhite misli na kirilitsa.

не му се връзвайте на аксаорчето на дитирамбите! той е чужденец. на него му плащат, за да ви мъти главите. от враждебна държава. но понеже политическата конюнктура сега е друга, затова почти не се появява по форумите. инак, преди изборите, беше на всяка манджа мерудия. а и явно са си го прибрали в централата, щото като беше тук, пишеше на кирилица.

ефенди, на теб кодовото име ли ти е виктор цонков? само да те открехна, че по добре стои агент цонков.

ма нали се бил ударил в бордюра! еми от това е умрял.

не ми се говори за риби, воня и откъде започва. но изводът се натрапва. яка чистка трябва!

тъй кат ги гледам дечицата, хич не им пука. продължават да се млатят.

били шокирани? добре, де. вие ако видите двама пубери да се бият, ще посмеете ли да ги разтървете?

имам любим цитат от Библията: СЪГРЕШИХА МНОГО, И ВКУПОМ!

леле кане! разби ме, ювиги! разкошен пост!

Иии отде да научим историята си като почти всичко, което можеш да си намериш на български език е манипулирано? Ще кажеш на чужд език...ми хубаво, ама аз отде да знам кой автор пише заради някакви факти и доказателства, които има, и кой просто ей така, за да пише? Инче аз отдавна спрях да вярвам сляпо на нещата, които се изтъкват за верни, неоспорими и т.н. Станах по-скоро на принципа око да види, ръка да пипне...ограничава може би мирогледа си, но избягвам гадни манипулации.

do kan Kubrat! Ako VSICHKO; koeto pischesch e ISTINA-mnogo sme se obarkali togava! I ZASCHTO-KOJ NI OBARKA!?

Мисля, че да наречеш накого убиец без да е минало дело и да има присъда е престъпление и това момче е редно да съди медиите.