Държавата си връща Панаира?
Работна група към Министерство на икономиката, енергетиката и туризма (МИЕТ) се заема със "завземането" на Международен панаир Пловдив от бизнесмена Георги Гергов, съобщи министърът на икономиката, енергетиката и туризма Трайчо Трайков.
Обратно в новинатаКоментари - Държавата си връща Панаира? | Днес.dir.bg
Коментари
Абе свинар не свинар, човека знае как с кого и кога...Пък тука все умници сме се събрали, на по една заплата дето свършва първите 5 дена.
що , човека си краднал нещо -Панаирец , има си го, негово си е!!!! Държавата му го направила преди години, той си го купува сега, кой има пари-крадне крупно....
движение в правилна посока. но ще се зарадвам истински когато движението се превърне в работа. надявам се да му разгонят фамилията, мамка му селска. до преди 5 години никой не беше чул за него, и изведнъж - мултимилионер, и притежател на всичко емблематично за пловдив, че чак се и оплакваше че видиш ли богатите в БГ като него останали неразбрани от обществото. много се надявам и тия дето са му позволили да извърши тази мерзост с панаира ( най-вероятно съдии и общинари ) да бъдат разстреляни и после осъдени. по комунистически.
Панаира сланчев ден цинкови покрития пътища АД цум Санкт Петербург и какво ли още не СТИГА ВЕЧЕЕЕЕЕ Дано му вземат всичко!!!!!!!!!!!!!!
Внимавай, че Гергов и Златев с едно вдигане на телефона ще те сменят, ако не те и отстрелят. Тук не ти е аматьорската Световната банка.