Коментари - Държавата си връща Панаира? | dnes.dir.bg
назад

Държавата си връща Панаира?

Работна група към Министерство на икономиката, енергетиката и туризма (МИЕТ) се заема със "завземането" на Международен панаир Пловдив от бизнесмена Георги Гергов, съобщи министърът на икономиката, енергетиката и туризма Трайчо Трайков.

Обратно в новината

Коментари - Държавата си връща Панаира? | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Абе свинар не свинар, човека знае как с кого и кога...Пък тука все умници сме се събрали, на по една заплата дето свършва първите 5 дена.

БРАВО ! ТОЗИ СВИНАР СЕ ПОТИГРА С ДЪРЖАВАТА !

що , човека си краднал нещо -Панаирец , има си го, негово си е!!!! Държавата му го направила преди години, той си го купува сега, кой има пари-крадне крупно....

движение в правилна посока. но ще се зарадвам истински когато движението се превърне в работа. надявам се да му разгонят фамилията, мамка му селска. до преди 5 години никой не беше чул за него, и изведнъж - мултимилионер, и притежател на всичко емблематично за пловдив, че чак се и оплакваше че видиш ли богатите в БГ като него останали неразбрани от обществото. много се надявам и тия дето са му позволили да извърши тази мерзост с панаира ( най-вероятно съдии и общинари ) да бъдат разстреляни и после осъдени. по комунистически.

Нали и новите искат да се налапат.Може и да си го вземат.

Панаира сланчев ден цинкови покрития пътища АД цум Санкт Петербург и какво ли още не СТИГА ВЕЧЕЕЕЕЕ Дано му вземат всичко!!!!!!!!!!!!!!

Внимавай, че Гергов и Златев с едно вдигане на телефона ще те сменят, ако не те и отстрелят. Тук не ти е аматьорската Световната банка.

Как държавата да си го върне? С национализация, съвсем просто. Или искате да кажете, че сделчиците там са чисти? Хайде, плийз!